x

Ürün Bilgileri

”AVM Cam Filmi Uygulama”

Teknik Özellikler

Bir alışveriş merkezinde müşterilerin alışveriş merkezini yeniden ziyaret etme kararını etkileyen en büyük faktör; alışveriş merkezinin rahatlık, konfor, serinlik gibi vb. etkenlerdir.

Ses seviyesi, zemin, ışık kalitesi, gün ışığının görünürlüğü, mağaza vitrinlerinin dizaynı, gibi faktörler bu deneyimi doğrudan etkiler.

Alışveriş merkezinin hava sıcaklığını dengelemenize yardımcı olacak en ideal yöntem zararlı Güneş ışınlarını ve ısısını kesen GMC Mimari Cam Filmleri kullanmaktır. Ayrıca bu yöntem ile soğutma için harcamış olduğunuz maliyeti de düşürmenize yardımcı olur ve soğuk havalarda termal ısı kaybını önleyebilirsiniz.

Örnek Çalışma:

Dünya’nın en iyi alışveriş merkezleri arasında gösterilen birçok işletmede ortalama kullanım alanının %30’luk kısmında cam filmleri kullanılmaktadır.

TekYön Cam Filmleri® A.Ş. olarak;

Türkiye genelinde bulunan tüm Alışveriş merkezi, Pasaj, Han, Çarşı, Tarihi çarşı, gibi vb. yapılarınıza özel çözümler sunarak hem enerji tasarrufu sağlıyoruz hem de müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca içinizin rahat olmasını sağlıyoruz;

Şirket bünyemizde görev alan mimarlarımız tarafından projeye başlamadan önce yapılarınızın mimari projesi hazırlanarak tam olarak sağlanacak;

  • Yakıt tasarrufu
  • Enerji tasarrufu
  • Isıtma ve Soğutma miktarları
  • Güvenlik hususları

gibi önemli etkenler hesaplanarak özel sunum yapılmaktadır.

Ürün Resimleri

Teklif Alın