x

Tarihimiz

Tekyön Cam Filmleri® Misyon Beyanı

Tekyön Cam Filmleri, her üyesi tarafından profesyonel, bilgili ve güler yüzlü hizmet ile müşteri beklentilerini aşarak lider pencere renklendirme ve otomotiv tasarım merkezi olarak müşterilerine olağanüstü değerde üstün ürün ve hizmetler sunacaktır. Konforlu ve bakımlı yüksek teknoloji merkezleriyle paydaşlara güçlü getiriler sağlar.


Misyonumuz

Paydaş İlkeleri

Müşteriler

İhtiyaçlarını öngörerek, dinleyerek ve yanıtlayarak, yenilikçi ürünler, hızlı ve samimi hizmet ve uygun ve temiz bir ortamda üstün değer ile beklentilerini aşarak her Müşteri ile heyecan verici ve kalıcı bir ilişki geliştirmek.

İmtiyaz

Güven, dürüstlük, saygı, ekip çalışması ve işbirliği üzerine kurulan bir ilişkiyi sürdürürken, franchise üyelerimize işlerini mümkün olduğunca karlı bir şekilde işletmeleri için geliştirme, eğitim, operasyonlar, pazarlama, finansal hizmetler ve ürünler alanlarında katma değerli destek ve disiplin sağlamak. zamanında iletişim.

Meslektaşlar

Meslektaşları yenilikçi olmalarına meydan okuyarak mükemmelliğe ulaşmaları için eğitmek ve cesaretlendirmek, performanslarına göre onları tanımak ve ödüllendirmek, aynı zamanda karşılıklı saygı, dürüstlük, açık iletişim ve ekip çalışması üzerine kurulmuş olumlu, eğlenceli bir ortamı teşvik etmek.

Tedarikçiler

Olağanüstü maliyet verimliliği ile ürün ve hizmet süreci yeniliğini, tutarlı kaliteyi, rekabetçi ve zamanında hizmeti optimize eden güven ve saygı üzerine karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler geliştirmek.

Topluluklar

Topluluk işlerine aktif katılım ve liderlik, temiz, güvenli merkezlerin işletilmesi ve istihdam olanakları ve ekonomik destek sağlayarak toplumlarımızda sürekli bir gurur ve kalite kaynağı olan bir imaj sürdürmek.

Vizyonumuz

Tekyön Cam Filmleri® Vizyonu

Tekyön Cam Filmleri® , müşterilerin ve işletmelerin güvenliği, korumayı, konforu ve performansı artırmak için yüksek kaliteli ürün ve hizmetler için geldikleri “birinci sınıf bir yere gitme” olarak tanınan, dünyanın önde gelen ve en hızlı büyüyen pencere renklendirme ve otomotiv aksesuar hizmet işletmesidir. , en büyük yatırımları için; onların Ev, İş ve Otomobil. Büyümemiz, her eyalet ve ülkede, yerel tüketicilere ve iş dünyasına hitap eden kaliteli ve uygun fiyatlı Pencere Renklendirme ve Otomotiv Aksesuarları için büyük bir ihtiyaç ve çok çeşitli hizmetler için profesyonel bir format ve ortam sağlıyor.

Fiyat ListemizHizmetlerimizReferanslarİletişim

Teklif Alın