x

Arabanızın Pencerelerini Renklendirmenin 4 Önemli Avantajı

UV ışınlarına maruz kalmayı azaltın

İnsan cildine aşırı UV ışını maruziyetinin güneş yanığı, erken yaşlanma, bağışıklık sisteminin baskılanması, cilde zarar verilmesi ve cilt kanseri gibi sayısız sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir .

Profesyonel olarak kurulmuş bir pencere tonu UV ışınlarının% 99’una kadar koruyabilir ve bu özellikle güneşin sürekli döküldüğü yerde yaşayan insanlar için iyi bir haberdir.

Artan Gizlilik

Bu, pencere renklendirmenin en belirgin avantajıdır. Cam filmi görünür ışığı iç mekana doğru ilerlemekten alıkoyabilir, böylece meraklı gözlerin pencerenin ötesinde ne olduğunu görmesini zorlaştırabilir. Normal şartlarda, bir araba hırsızı, arabanın içinde ne olduğunu görebildiğinde her zaman bir hırsızlık yapmak için motive edilir.

Serin ve Rahat Bir İç Mekan Sağlar

Cam renklerinin büyük bir yararı, aracınızdaki ısıyı azaltabilmeleridir . Normal cam pencereler sadece güneş ısısının yaklaşık % 30’unu filtrelerken, profesyonel olarak kurulmuş bir pencere tonu% 80’den fazla filtreleyebilir.

İç mekanınızdaki ısı azaltımının ana yararı, sıcak yaz döneminde bile konforlu ve lüks serin şartların sağlanmasıdır. Soğuk bir iç mekanın diğer bir önemli yararı, klimanızı kullanma ihtiyacını azaltarak yakıt ekonominizden tasarruf edebilmesidir.

Serin bir iç mekanın son yararı, otomobilin iç kısmının korunmasıdır. Aşırı sıcaklığa sürekli maruz kalmak, deri koltuklarınızda çatlakların gelişmesine ve iç döşemenin solmasına neden olabilir.

Emniyet

Renkli camlar, bir kaza durumunda camın parçalanmasını önler. Renk tonu filmi bir laminattır ve otomobilin penceresine uygulandığında cam pencereyi bir arada tutar ve tamamen kapalı bir birim sağlar.

Bir kaza veya pencere kırılması durumunda, film camı sıkıca tutar ve parçalanmasını önler. Renk tonu olmadan cam, yolculara uçan parçaları kolayca parçalayabilir ve püskürtebilir.

Renklendirip renklendirmemenin seçimi kişisel bir konudur. Ancak, araba camı renklendirme eskiden olduğu gibi artık lüks değil; şimdi bir zorunluluk olarak görülüyor. Otomobil renklendirmenin faydaları, ortaya çıkan ilk maliyetten daha ağır basar.

Teklif Alın