x

Sunscreen, 27 yıl boyunca, Sydney CBD ve bölgesel NSW boyunca film konularında uzmanlaşmıştır. Kurucularımız, her zaman yetenekli ve profesyonel nitelikli ve tecrübeli çalışanlardır. Sözleşme emeği kullanmıyoruz. Ürünlerimizde ve hizmette mükemmeliyet sağlama konusundaki itibarımızı oluşturduk.

3M marka Cam filmi alanında uzmanlaşmayı tercih ederek, her tür uygulama için geniş bir yelpazede filmler sağlayabiliriz. Isı, parlama ve UV, Güvenlik ve Güvenlik filmlerini ve Dekoratif filmleri azaltan Güneş kontrol filmleri de dahil olmak üzere 3M serisi çeşitlidir. 3M Australia, filmlerini hem filmi hem de emeği kapsayan kapsamlı Garantilerle destekledi.

Güneş Kontrol
Son yıllarda, pencere renklendirme teknolojisinde ve uygulamasında bir devrim olmuştur. Bu gelişmeler, daha iyi optik sonuçlar, güvenlik ve güvenlik için daha güçlü filmler, geliştirilmiş iklim kontrol özellikleri ve herhangi bir özel uygulamaya uyacak çok daha çeşitli film türleri sağlamıştır.

Güneş kontrol Cam filmlerinin sunduğu avantajlar;

Soğuk havalarda ısıtma maliyetlerini azaltın.
Sıcak noktaları azaltarak ve bina boyunca tutarlı bir sıcaklık sağlayarak binanın Düüklü Termostat Sendromunu, binanın güneşli ve gölgeli kenarlarındaki insanlar arasında durdurur.
İnsanların parlamayı azaltarak bilgisayar veya TV ekranlarını görüntülemelerini daha kolay ve daha güvenli hale getirir.
Zararlı UV ışınlarının% 99’unu ortadan kaldırarak solmaya karşı koruma sağlayın.
Binaların yeni ‘Konut Enerjisi Derecelendirme’ standartlarını karşılamasına yardımcı olur.


Güneşi kesen cam filmleri Gizlilik sağlar.
Bir binanın estetik görünüşünü, yarı açık panjurların penceresinin karmaşasını, pencereye yaslanmış nesneleri ve cama yapışmış eşyaları gizleyerek geliştirir.
Mobilyalarınızın, kumaşlarınızın ve aksesuarlarınızın güneşe karşı korunduğunu size huzur verir.
Güneş kontrol güvenlik film menzili seçtiyseniz kişisel eşyalarınızın suçtan korunacağını size huzur verir.
Film Güvenliği
Korkunç yaralanmalar çocukların yanlışlıkla cam kapılar ve evdeki camlardan düşmesi sonucu ortaya çıkar. 3M Scotchsheild, mevcut pencerelerinizin ide’lerine bağlanan sağlam, güçlü ve dayanıklı bir kalkandır. Cam kırıldığında bile, film camı bir arada tutar.

Güvenliği arttırmanın yanı sıra, 3M Sctchsheild, şiddetli havalarda uçan cam kırıntılarına karşı koruma sağlar ve caydırır ve hırsızları yakalar. Tüm 3M Scotchsheild, güneşten gelen ışıltı ve parıltıyı azaltmak için şeffaf veya renkli bir filmde mevcuttur.

Teklif Alın