x

Camı evinizin en belirleyici özelliklerinden birine dönüştürün.
Sadece küçük bir dekoratif cam film bilgisi ile, cam yüzeylere ve pencerelere tamamen farklı bir ışıkta bakacaksınız. Önceden görünmeyen imkanlar ortaya çıkacak; tasarım, gizlilik, parlaklık ve daha fazlasını geliştirmenin yolları. Dekoratif filmlerimiz, hayal gücünüzü körüklemek ve gelenekselden son noktaya kadar herhangi bir stil vizyonunu tamamlamak için düşünceli bir şekilde küratörlüğünü yapıyor. Ayrıca, tasarım ve konfor sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için çeşitli derecelerde şeffaflık ve gizlilik sunarak ciddi şekilde pratikler. Rüyaya ve deneye hazırlanın.

Ataşehir Güneş Kontrol Cam filmleri
Güneş ışığının içeri girmesini sağlayın. Bu filmler ısıyı yakar, solmayı azaltır ve enerji tasarrufu sağlar.
Güneşin rahatlaması için ağır perdeler veya oda karartma tonlarının ardına saklanmanız gerekmez. Güneş filmleri ile evinizi aydınlık ve açık hava manzaralarına açık tutun. Sert UV ışınlarını, ısıyı ve parıltıyı yansıtırlar, konforu arttırır ve mobilyaların korunmasına yardımcı olurlar. Farklı seviyelerde yalıtım, enerji kullanımını her iklimde kontrol altında tutar.

Ataşehir Güneş Kontrol Ataşehir cam filmlerimiz de evinizin dış cephesi için güzel şeyler yapıyor. Mevcut görünümünüzü koruyabilir veya açık, renkli ve hatta yansıtılmış seçeneklerle güncelleyebilirsiniz.

Ataşehir Güvenlik ve Güvenlik cam filmleri
Hayat öngörülemez olabilir; Bu filmler güvenilir ev savunmasıdır.
İnce, açık ve zorlukla algılanabilir, koruyucu güvenlik ve güvenlik filmlerimiz her türlü kaba muameleye dayanabilir. Onlara, hainlere, vandalizme, kazalara ve doğanın tehlikeli kaprislerine karşı en çok değer verdiğiniz insanları ve mülkleri korumaya yardım etmek için onlara güvenin.

Sektörün en güçlü yapıştırıcılarını kullanarak yüzeylere yapıştırılmış ağır hizmet tipi bir polyester bileşiği ile bu film yelpazesini mukavemet için tasarladık. Yüklendikten sonra güvenlik ve güvenlik filmi, evinizi istenmeyen sürprizlere karşı kararlılıkla korur. Bu da seni endişeden koruyor.

İstenmeyen yan etkiler olmadan parlayan, doğal güneş ışığına olan isteğinizi fark edin.
Profesyonel olarak yerleştirilmiş Ataşehir cam film ürünlerimizle bina projelerinizin stilini, performansını ve güvenliğini yeni seviyelere yükseltin. Yolcu konforunu arttırmak, enerji maliyetlerini düşürmek, mahremiyeti arttırmak, solmayı azaltmak, duvar yazılarına karşı korumak, hırsızlıkların önlenmesine yardımcı olmak ve parçalanmış camları yerinde tutmaya yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlarlar.

Bu uzun bir avantaj listesidir ve her bir LLumar ürünü, üreticinin sınırlı garantisiyle desteklenir. Ataşehir cam film teknolojisi, imalat ve montajı için ödün vermeyen gereklilikler, ürünlerimizi Buckingham Sarayı’ndan Vatikan’dan Chrysler Dünya Genel Merkezi’ne kadar ikonik binalar için tercih etti. Güveninize ilham vermek için güneş, dekoratif ve güvenlik filmlerimize güvenin.

Ataşehir Dekoratif cam filmleri,Ataşehir Dekoratif cam film,Ataşehir transparan cam filmleri,Ataşehir cam filmleri,Ataşehir Güneş Kontrol cam filmleri,Ataşehir Güvenlik cam filmleri,Ataşehir Bina cam filmleri,Ataşehir Oto cam filmleri,Ataşehir istanbul cam filmleri,Ataşehir cam filmi,

Teklif Alın